Tablice Srbije 22.06.2018.g.

  • Seniori tablice
  • Seniorke tablice
100 m                  
10.60 +0.5 1 Aleksa Kijanović 31Mar97 184/74 P45 7.7. Kruševac 10.59/10.41w -17
   10.63 +1.5 1h4          Kijanović       14.7. Celje/SLO  
   10.69 0.0 1          Kijanović       1.7. Beograd/Va  
10.73 +0.5 2 Kostadin Nikolić 17Jul98   RNI 7.7. Kruševac 11.01-16/10.78w-17
10.81 0.0 2 Nemanja Bulajić 26Jan96   CZB 1.7. Beograd/Va 10.81 -17
10.86 +0.5 3 Vasilije Djurović 29Maj99 185/73 VNS 7.7. Kruševac 10.94 -16
10.87 +0.4 D Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 30.6. Nieuwpoort/BEL 10.67 -13
10.89 +0.4 1A Boško Kijanović 21Jun00 184/71 P45 6.5. Beograd/Va 11.16 -17
10.92 +0.5 2D Nikola Grivej 14Dec91 179/63 ŽNI 9.6. Kragujevac 10.96 -16
10.96 -0.8 1 Nemanja Jorgić 18Mar00 185/75 SIR 2.6. Sremska Mitrovica 10.99 -17
11.01 0.0 1B Filip Ištvanović 18Oct91 183/75 CZB 19.5. Beograd/Va 10.88 -16
11.01 +0.8 1B Petar Milinkov 2Jul97 192/78 VNS 9.6. Novi Sad 10.94 -17
11.08 +2.0 1A Mihajlo Mandić 31Jul00 180/66 CZB 9.6. Beograd/Va 11.09 -17
11.09 +1.0 1y Stefan Mihajlov 29Sep01 177/68 DIP 2.6. Sremska Mitrovica 11.33/11.16w -17
11.11 +0.9 D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 12.5. Sremska Mitrovica 10.91/10.89w -15
11.17 0.0 3B Nikola Kovačević 7Okt99   CZB 19.5. Beograd/Va 11.22/10.97w-17
11.17 +0.5 7 Miloš Nikolić 20Jul96 185/78 ŠKG 7.7. Kruševac 11.17 -17
11.18 +0.7 2F Miloš Grujić 31Mar98 184/72 P45 9.6. Beograd/Va 11.09/11.02w -17
11.20 +0.8 1C Marko Vučurović 10Jun92 187/82 CZB 16.5. Sofia/BUL 11.03 -14
11.20 -0.4 2A Ognjen Stojanović 16Maj99   SIR 9.6. Novi Sad 10.84/10.74w -17
11.20 -0.1 1 Aljoša Gnip 19Mar98 181/73 VNS 30.6. Novi Sad 11.09/11.03w -17
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
11.04 +3.1 2 Miloš Nikolić 20Jul96 185/78 ŠKG 20.5. Kruševac 11.17 -17
11.05 +2.8 1h1 Aljoša Gnip 19Mar98 181/73 VNS 30.6. Novi Sad 11.09/11.03w -17
200 m                  
21.72 +0.1 3h1 Aleksa Kijanović 31Mar97 184/74 P45 9.6. Jesolo/ITA 21.21 -17
21.91 0.0 1A Boško Kijanović 21Jun00 184/71 P45 20.5. Beograd/Va 22.79-17/22.45i-18
21.91 -0.2 4A Miloš Raović 12Maj94 193/75 CZB 3.6. Cluj-Napoca/ROM 21.44 -14
21.92 +0.9 2A Stjepan Bojanić 24Avg96 189/80 P45 26.5. Slovenska Bistrica/SLO 21.82/21.48w -17
22.03 -1.1 2 Ivan Marković 1Mar95 179/73 P45 3.6. Sremska Mitrovica 21.84 -13
22.25 0.0 4A Igor Garaj 10Feb98   PRZ 20.5. Beograd/Va 22.56/22.13w -17
22.38 +1.5 3B Vasilije Djurović 29Maj99 185/73 VNS 22.6. Istanbul/TUR 22.30 -16
22.45 -0.2 1A Mihajlo Mandić 31Jul00 180/66 CZB 10.6. Beograd/Va 22.28/21.71w -17
22.52 +1.2 1C Filip Ištvanović 18Oct91 183/75 CZB 20.5. Beograd/Va 22.36 -16
22.67 +0.5 1B Nikola Kovačević 7Okt99   CZB 20.5. Beograd/Va 22.86 -17/22.75i-18
22.88 +0.3 3A Marko Jevremović 2Feb98 183/74 P45 6.5. Beograd/Va 22.11 -16
22.89 +1.6 1B Stefan Kaljiš 02   CZB 17.6. Sremska Mitrovica 24.35 -17
22.92 +2.0 2h1 Aljoša Gnip 19Mar98 181/73 VNS 8.7. Kruševac 22.68 -17
22.93 +0.6 2D Miloš Grujić 31Mar98 184/72 P45 17.6. Sremska Mitrovica 22.76 -17
22.99 +1.2 2C Miodrag Tresović 25Nov00   P45 20.5. Beograd/Va 23.57 -17
23.01 +1.6 2B Dušan Jurošević 25Jan00 175/66 MLZ 17.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
23.05 -1.2 1H Nemanja Bulajić 26Jan96   CZB 10.6. Beograd/Va 22.20 -14
23.10 +0.1 1B Dušan Pavlović 00   CZB 10.6. Beograd/Va 24.93 -17
23.14 -0.2 2A Dimitrije Novaković 6Okt00 193/82 MLZ 10.6. Beograd/Va bez rezultata
23.15 +0.5 2B Todor Todorović 30Sep99   P45 20.5. Beograd/Va 23.92 -17
23.18 +0.1 3B Nemanja Dostanić 15Jul03 180/68 MLZ 10.6. Beograd/Va bez rezultata
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
21.45 +2.5 1 Aleksa Kijanović 31Mar97 184/74 P45 8.7. Kruševac 21.21 -17
21.94 +2.5 2 Ivan Marković 1Mar95 179/73 P45 8.7. Kruševac 21.84 -13
22.09 +2.5 3 Jovan Stojoski 26Nov97 191/76 CZB 8.7. Kruševac 22.29-17/22.29i-16/22.15w-17
22.14 +2.5 4 Igor Garaj 10Feb98   PRZ 8.7. Kruševac 22.56/22.13w -17
22.36 +2.9 1A Vasilije Djurović 29Maj99 185/73 VNS 17.6. Sremska Mitrovica 22.30 -16
22.36 +2.5 5 Miloš Nikolić 20Jul96 185/78 ŠKG 8.7. Kruševac 23.33-16/22.76w-17
22.48 +2.5 6 Filip Ištvanović 18Oct91 183/75 CZB 8.7. Kruševac 22.36 -16
22.68 +2.5 7 Aljoša Gnip 19Mar98 181/73 VNS 8.7. Kruševac 22.68 -17
22.84 +2.5 8 Nenad Zdravković 9Maj95   NAL 8.7. Kruševac 23.16 -14
22.86 +2.9 3A Ivan Božanić 20Jan00   DIP 17.6. Sremska Mitrovica  
300 m                  
34.18   1 Miloš Raović 12Maj94 193/75 CZB 13.5. Sremska Mitrovica  
34.22   1 Igor Garaj 10Feb98   PRZ 9.6. Novi Sad  
400 m                  
47.42   4h4 Boško Kijanović 21Jun00 184/71 P45 11.7. Tampere/FIN 49.38 -17
   47.53   1A          Kijanović       1.7. Beograd/Va  
   47.73   2A          Kijanović       21.6. Istanbul/TUR  
47.95   1A Marko Vozab 16Apr92 187/75 CZB 7.7. Kruševac 49.13 -16
48.05   2A Igor Garaj 10Feb98   PRZ 7.7. Kruševac 48.33 -17
48.26   1D Ivan Marković 1Mar95 179/73 P45 9.6. Beograd/Va 48.42 -17
48.37   1 Emir Bekrić 14Mar91 196/87 PBG 2.6. Sremska Mitrovica 46.49 -13
48.40   1A Miloš Raović 12Maj94 193/75 CZB 19.5. Beograd/Va 45.96 -14
48.46   2D Jovan Stojoski 26Nov97 191/76 CZB 9.6. Beograd/Va 49.28 -16
48.51   3D Stjepan Bojanić 24Avg96 189/80 P45 9.6. Beograd/Va 48.29 -17
48.99   3A Miroslav Dukadinović 1Nov94 188/75 OAK 14.7. Berane/MNE 51.30 -17
49.46   4A Miloš Nikolić 20Jul96 185/78 ŠKG 14.7. Berane/MNE 50.08 -17
49.75   1A Tihomir Djordjević 25Apr00 173/60 VNS 19.5. Senta 51.27-16/50.77i-17
49.82   1B Miloš Radojković 27Jul99   P45 21.6. Istanbul/TUR bez rezultata
50.10   D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 2.6. Chora Naxou/GRE 49.14 -14
50.11   5A Nenad Zdravković 9Maj95   NAL 7.7. Kruševac 50.38 -16
50.61   3A David Jovanović 3Nov00 186/68 VŽJ 16.6. Sremska Mitrovica 53.23 -17
50.76   1 Ivan Božanić 20Jan00   DIP 10.5. Novi Sad 51.51 -17
50.76   2B Sergej Savić 23Sep97   P45 19.5. Beograd/Va 50.91i -18
50.84   1E Saša Dženopoljac 22Sep98   P45 9.6. Beograd/Va 52.30/52.03i-17
800 m                  
1:49.23   1A Marko Vozab 16Apr92 187/75 CZB 30.6. Zagreb/CRO 1:50.05 -17
   1:49.91   2A          Vozab   187/75 CZB 2.6. Cluj-Napoca/ROM  
1:51.35   2 Marko Jovičić 10Jun96   MLU 5.7. Priboj 1:51.44 -15
1:51.58   3 Elzan Bibić 8Jan99 197/70 NPZ 5.7. Priboj 1:51.16 -16
1:51.91   2A Miroslav Dukadinović 1Nov94 188/75 OAK 20.5. Beograd/Va 1:52.94 -16
1:53.70   3A Damir Klempić 13Feb01 175/60 BAK 20.5. Beograd/Va 2:02.22-17/1:59.66i-18
1:54.46   3C Bojan Stanišić 22May96 185/69 MLU 17.6. Sremska Mitrovica 1:50.89 -16
1:55.07   2 Ivan Planko 22Feb99   ATŠ 12.5. Beograd/Va 1:53.24 -17
1:55.69   4A Velibor Nikolić 14Feb97   PRZ 8.7. Kruševac 1:54.37 -15
1:55.79   2 Dušan Bjelica 16Feb00 181/67 SLČ 6.5. Beograd/Va 1:56.71 -17
1:55.90   1D Milan Duka 3Feb93   CZB-2 21.4. Chester/USA 1:54.11 -16
1:56.05   4C Milan Pudja 22Feb92   INĐ 17.6. Sremska Mitrovica 1:52.36 -10
1:56.13   1A Miloš Malešević 8Avg00   INĐ 9.6. Novi Sad 2:00.07 -17
1:56.85   6 Djordje Miladinović 6Maj00 176/64 23.5. Zagreb/CRO 1:58.67-17/1:57.45i-18
1:57.11   2 Jovan Žigić 7Nov94   CZB 30.6. Novi Sad 1:57.22 -16
1:57.85   2B Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 9.6. Novi Sad 1:59.86i -18
1:58.86   6F Petar Ivačković 2Avg96 185/74 DIP-17 17.3. Charlotte/USA 1:56.52 -17
1:58.87   1 Marko Nikolić 10Sep95   NAL 19.5. Senta 1:54.96 -14
1:59.11   4 Miloš Strižak 99   MSO 30.6. Novi Sad bez rezultata
1:59.20   2A Stefan Minić 16Jun01   LEP 3.6. Sremska Mitrovica 1:58.95-17/1:58.05i-18
1:59.68   1B Nemanja Ivaneža 27Jul95 185/69 CZB 8.7. Kruševac 1:54.69 -16
1000 m                  
2:31.87   1 Dušan Bjelica 16Feb00 181/67 SLČ 15.5. Novi Pazar  
2:34.97   2 Damir Klempić 13Feb01 175/60 BAK 15.5. Novi Pazar  
2:36.00   3 Darjan Belak 25Jun99   VNS 15.5. Novi Pazar 1:58.72 -15
1500 m                  
3:44.65   6 Elzan Bibić 8Jan99 197/70 NPZ 12.7. Tampere/FIN 3:47.40 -16
   3:44.68   2h3          Bibić       10.7. Tampere/FIN  
3:48.11   2 Nemanja Cerovac 16Nov91 182/63 TŠA 7.7. Kruševac 3:46.20 -10
3:55.90   6 Damir Klempić 13Feb01 175/60 BAK 21.6. Istanbul/TUR 4:08.78 -17
3:56.31   2 Miloš Malešević 8Avg00   INĐ 16.6. Sremska Mitrovica 4:00.94i-18/4:12.80-16
3:56.33   2 Miloš Milosavljević 2Feb95   PBG 1.7. Beograd/Va 4:00.70 -17
3:57.70   3 Miloš Pendić 16Jan91 187/70 ČKG 7.7. Kruševac 3:55.09 -09
3:58.11   4 Nikola Raičević 25Jul94   PBG 1.7. Beograd/Va 3:58.08-17/3:55.37i-18
3:58.69   1A Milan Duka 3Feb93 173/  CZB-2 6.5. Lakewood/USA 3:55.44 -16
3:59.15   4 Aleksa Milanović 30Apr02 175/50 16.6. Sremska Mitrovica 4:04.75-17/4:02.37i-18
4:00.26   5 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 1.7. Beograd/Va 4:05.94 -16
4:03.06   8A Petar Ivačković 2Avg96 185/74 DIP-17 14.4. Cullowhee/USA 3:58.96 -17
4:05.32   3 Ivan Planko 22Feb99   ATŠ 19.5. Beograd/Va 3:57.13 -17
4:06.74   3 Amel Džakovac 27Avg02   NPZ 2.6. Sremska Mitrovica 4:11.28 -17
3000 m                  
8:08.33   1 Elzan Bibić 8Jan99 197/70 NPZ 10.5. Novi Pazar 8:01.92 -16
8:40.13   2 Miloš Pendić 16Jan91 187/70 ČKG 10.5. Novi Pazar 8:25.48-16/8:22.19i-17
8:41.44   1 Nikola Bursać 2Avg95 179/58 PBG 7.7. Kruševac 8:21.0-13/8:18.54i-15
8:42.85   3 Miloš Krstić 24Apr87 185/64 LEP 10.5. Novi Pazar 8:47.77-11/8:34.00i-17
8:43.08   2 Miloš Malešević 8Avg00   INĐ 7.7. Kruševac 8:46.86i -18
8:45.30   4 Bojan Stanišić 22May96 185/69 MLU 10.5. Novi Pazar 9:04.85 -14
8:47.20   3 Miloš Milosavljević 2Feb95   PBG 7.7. Kruševac 8:57.20i -18
8:50.26   5 Amel Džakovac 27Avg02   NPZ 10.5. Novi Pazar 8:54.53-17/8:53.60i-18
8:51.67   1 Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 17.6. Sremska Mitrovica 9:07.84-17/8:48.19i-18
8:52.31   2 Aleksa Milanović 30Apr02 175/50 17.6. Sremska Mitrovica 8:54.59-17/8:51.50i-18
8:56.76   3 Mirko Mauna 25Mar01 170/54 SSM 17.6. Sremska Mitrovica 8:54.36i -18
8:57.78   2 Haris Ajdarević 11Oct97   NPZ 6.7. Priboj 8:58.18 -17
8:58.93   1 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 30.6. Novi Sad 8:46.54i-18
5000 m                  
13:44.25   2A Elzan Bibić 8Jan99 197/70 NPZ 5.6. Lomža/POL 13:51.40 -16
   14:15.37 8          Bibić       14.7. Tampere/FIN  
14:45.06   5 Nemanja Cerovac 16Nov91 182/63 TŠA 26.5. Tampere/FIN 13:55.09 -15
15:07.44   1 Miloš Pendić 16Jan91 187/70 ČKG 8.7. Kruševac 14:47.93 -13
15:11.67   2 Nikola Bursać 2Avg95 179/58 PBG 8.7. Kruševac bez rezultata
15:13.37   13B Milan Duka 3Feb93 173/  CZB-2 14.5. Swarthmore/USA bez rezultata
15:18.16   3 Miloš Malešević 8Avg00   INĐ 21.6. Istanbul/TUR  
15:29.78   1 Mirko Mauna 25Mar01 170/54 SSM 16.6. Sremska Mitrovica 16:43.31 -17
15:38.58   3 Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 8.7. Kruševac  
15:41.47   2 Kristijan Stošić 24Maj82 168/61 VMV 1.7. Beograd/Va 14:52.90 -12
15:41.91   2 Amel Džakovac 27Avg02   NPZ 16.6. Sremska Mitrovica  
15:49.09   4 Haris Ajdarević 11Oct97   NPZ 8.7. Kruševac 15:39.88 -16
15:51.30   1 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 19.5. Beograd/Va bez rezultata
15:53.10   3 Nikola Atanasijević 6Avg01   CZB 16.6. Sremska Mitrovica 16:29.25 -17
15:53.44   3 Miloš Dajević 12Jun83   CJB 1.7. Beograd/Va 16:05.76 -15
10000 m                
32:38.30   1 Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 13.5. Beograd/Va bez rezultata
32:53.76   2 Marko Ranković 18Jan88   LAZ 13.5. Beograd/Va 32:16.0 -16
33:09.53   3 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 13.5. Beograd/Va 33:56.65 -17
34:13.25   4 Milan Mitrović 14Apr94   MLU 13.5. Beograd/Va 31:53.96 -17
35:04.84   5 Pavle Djurdjić 7Apr99   MLU 13.5. Beograd/Va bez rezultata
35:18.56   6 Igor Marković 7Jul00   LAZ 13.5. Beograd/Va  
2000 m sa preprekama/Steeplechase            
6:47.49   1 Djordje Stevanović 02   TKM 2.6. Sremska Mitrovica  
6:53.77   2 Stefan Tovilović 01   CZB 2.6. Sremska Mitrovica  
3000 m sa preprekama/Steeplechase            
9:33.39   1 Miloš Milosavljević 2Feb95   PBG 8.7. Kruševac 10:07.28 -14
9:39.08   2 Miloš Krstić 24Apr87 185/64 LEP 8.7. Kruševac 9:14.93 -16
9:47.79   3 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 8.7. Kruševac 10:30.23 -16
9:55.86   4 Milan Mitrović 14Apr94   MLU 8.7. Kruševac 9:33.64 -13
9:56.57   3 Andrija Dimitrijević 15Jun98   CZB 26.5. Tampere/FIN 9:44.35 -16
10:17.33   1 Dejan Antunović 20Avg00 195/68 SSM 17.6. Sremska Mitrovica 10:21.09 -17
10:29.69   2 Djordje Stevanović 02   TKM 17.6. Sremska Mitrovica  
10:30.93   5 Srdjan Mate 14Jun96   BAK 8.7. Kruševac 10:55.30 -17
10:50.08   2 Stefan Tovilović 01   CZB 20.5. Beograd/Va bez rezultata
10:58.44   7 Aleksandar Milojević 8Apr99   BPĆ 8.7. Kruševac  
100 m prepone pioniri / hurdles u16            
14.16 +1.1 1A Marko Brajović 12Apr04 181/58 NBG 26.5. Beograd/Va  
14.37 -0.4 1A Aleksa Sekulić 20Mar03 189/71 P45 1.7. Novi Sad 15.23 -17
14.77 +1.1 3A Strahinja Simić 20Sep03   P45 26.5. Beograd/Va 16.62 -17
14.87 +1.1 4A Luka Orlović 03 174/61 VNS 26.5. Beograd/Va  
110 m prepone/hurdles            
13.53 -0.1 1 Milan Ristić 8Avg91 186/72 CZB-11 21.4. St.Georges/GRE 13.39 -16
   13.62 -1.3 5A          Ristić       28.4. Des Moines/USA  
   13.77 -1.7 1A          Ristić       23.3. Tampa/USA  
   13.92 +0.7 5A          Ristić       30.3. Gainesville/USA  
14.69 +2.0 D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 3.6. Chora Naxou/GRE 14.77 -17
14.75 +1.6 1 Marko Mišković 27Jul92 190/78 RKG 20.5. Kruševac 14.36 -16
14.82 +0.5 1 Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 12.5. Beograd/Va 14.52-16/14.39w-17
14.87 +0.6 1 Aljoša Gnip 19Mar98 181/73 VNS 9.6. Novi Sad bez rezultata
15.41 -0.7 2 Saša Babić 31Avg97   VNS 30.6. Novi Sad  
15.73 +0.2 1 Sergej Savić 23Sep97   P45 1.7. Beograd/Va 15.76-16/15.59w-17
15.89 +0.2 2 Vladimir Rajić 1Mar95   P45 1.7. Beograd/Va 15.23 -14
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
14.59 +3.6 1 Marko Mišković 27Jul92 190/78 RKG 7.7. Kruševac 14.36 -16
15.56 +3.6 5 Sergej Savić 23Sep97   P45 7.7. Kruševac 15.76-16/15.59w-17
16.16 +3.6 6 David Jovanović 3Nov00 186/68 VŽJ 7.7. Kruševac 15.79 -16
110m prepone 99 cm/hurdles            
14.98 +1.6 1 David Jovanović 3Nov00 186/68 VŽJ 20.5. Kruševac 15.79 -16
15.07 +1.8 2 Dimitrije Novaković 6Okt00 193/82 MLZ 6.5. Beograd/Va 15.28/15.10w -17
15.22 +0.2 1 Stefan Jakišić 20Maj00 184/70 P45 16.6. Sremska Mitrovica 15.51w -17
15.65 +1.3 1 Radoš Djukić 13Okt99   VNS 5.5. Novi Sad 15.87 -17
15.78 +0.6 1 Nikola Vulikić 6Mar99   VNS 9.6. Novi Sad 16.07 -17
110 m prepone 91.4cm/hurdles            
14.54 +0.5 1 Aleksandar Šapić 14Feb01 193/80 P45 12.5. Beograd/Va 15.15 -17
15.61 +0.1 2 Nikola Milojević 12Avg01   VNS 19.5. Novi Sad 15.84 -17
15.80 +0.1 3 Jovan Čanak 2Jun02 189/56 VNS 19.5. Novi Sad bez rezultata
15.89 0.0 3 Pavle Crnobrnja 5Okt01 188/70 P45 19.5. Beograd/Va 15.82 -17
300 m prepone 76,2 cm/hurdles            
39.70   1A Pavle Nikolić 03   NBG 27.5. Beograd/Va 41.53 -17
400 m prepone/hurdles            
51.59   1 Emir Bekrić 14Mar91 196/85 PBG 8.7. Kruševac 48.05 -13
   51.60   1          Bekrić       20.6. Maribor/SLO  
   51.67   1          Bekrić       27.6. Ljubljana/SLO  
53.07   1 Tihomir Djordjević 25Apr00 173/60 VNS 20.5. Beograd/Va 54.91 -17
53.16   2 Miloš Marković 19Apr96 179/62 CZB 30.6. Zagreb/CRO 52.98 -16
54.91   3 David Jovanović 3Nov00 186/68 VŽJ 17.6. Sremska Mitrovica 57.08 -17
54.94   1B Sergej Savić 23Sep97   P45 12.5. Beograd/Va 55.66 -15
56.67   3B Saša Dženopoljac 22Sep98   P45 10.6. Beograd/Va 61.70 -15
58.45   4 Aleksandar Sekulić 2Nov00   SIR 17.6. Sremska Mitrovica 62.40 -17
58.88   5 Nenad Konstantinović 26Jun95 184/79 CZB 20.5. Beograd/Va 57.70 -17
400 m prepone 84 cm/hurdles            
58.63   1 Uroš Ćirić 15Maj01 178/67 P45 3.6. Sremska Mitrovica 59.80 -17
4x100 m                
41.65   2 AK Crvena zvezda, Beograd       26.5. Tampere/FIN  
      Bulajić, Ištvanović, Kovačević, Mandić          
42.03   3 Nacionalni tim Srbije - juniori/u20     21.6. Istanbul/TUR  
      Jakišić, Kijanović, Kovačević, Djurović            
42.76   2 AK Partizan 1945, Beograd       19.5. Beograd/Va  
43.67   1 AK Vojvodina, Novi Sad       7.7. Kruševac  
   43.72   1    AK Partizan 1945, Beograd - juniori/u20     16.6. Sremska Mitrovica  
44.09   3 Nacionalni tim Srbije - ml.juniori/u18     9.6. Istanbul/TUR  
   44.87   1A    AK Partizan 1945, Beograd - mlađi juniori/u18   19.5. Beograd/Va  
   44.99   1    AK Crvena zvezda, Beograd - mlađi juniori/u18   2.6. Sremska Mitrovica  
4x400 m                
3:19.58   3 Nacionalni tim Srbije - juniori/U20     22.6. Istanbul/TUR  
      Radojković,Djordjević,Jovanović,Kijanović          
3:21.09   1 AK Crvena zvezda, Beograd       8.7. Kruševac  
3:27.73   2 AK Partizan 1945 Beograd       20.5. Beograd/Va  
3:27.96   2 AK Mladost, Užice       8.7. Kruševac  
3:28.54   3 Senćanski AK, Senta       8.7. Kruševac  
3:30.32   4 AK Sirmijum, Sremska Mitrovicа     8.7. Kruševac  
100+200+300+400 m (mlađi juniori / youth)            
2:06.23   1 AK Crvena zvezda, Beograd       3.6. Sremska Mitrovica  
2:08.25   2 AK Partizan 1945, Beograd       3.6. Sremska Mitrovica  
Skok uvis / High Jump            
2.15   2 Jasmin Halili 1Mar99 189/67 CZB 1.5. Bar/MNE 2.16 -17/2.18i -18
   2.15   qB          Halili       12.7. Tampere/FIN  
   2.14   1          Halili       21.6. Istanbul/TUR  
   2.13   2          Halili       26.5. Tampere/FIN  
2.13   1 Miodrag Djokić 9Mar97   VNS 7.7. Kruševac 2.15 -16/2.16i -17
2.12   1 Nikola Mujanović 13Jul01 199/72 VNS 9.6. Istanbul/TUR 2.00 -17/2.04i -18
   2.12   11          Halili       14.7. Tampere/FIN  
2.10   1 Božidar Marković 21Maj93   ABB 20.5. Kruševac 2.08 -17
2.06   1 Slavko Stević 13Jul00 200/76 SSM 7.5. Sremska Mitrovica 1.94 -17
2.03   2 Teodor Komnenić 15Maj02 190/66 CZB 7.5. Sremska Mitrovica 1.85- 17/1.96i -18
2.01   6 Tomislav Isailović 24Dec02 180/71 MLZ 9.6. Istanbul/TUR 2.00 -17
1.96   D Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 30.6. Nieuwpoort/BEL 2.04-09/2.08i-13
1.95   2 Marko Bosak 17Feb01 197/67 VNS 3.5. Novi Sad 1.94 -17
1.94   4 Zaviša Djukić 27Sep97 191/76 VNS 7.7. Kruševac 2.05/2.08i -16
1.91   4 Petar Djordjević 12Mar99   ŽNI 15.7. Dimitrovgrad 1.70 -16
1.90   2 Nikola Milojević 12Avg01   VNS 10.5. Novi Sad 1.78 -16/1.90i 17
1.90   D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 12.5. Sremska Mitrovica 1.87 -17
1.90   4 Miloš Mitrović 4Okt99 186/72 SSM 15.5. Novi Pazar 2.02 -16
1.90     Oliver Milodanović 8Maj96 190/71 VNS 9.6. Novi Sad 1.98-16/2.01i-17
1.90   6 Jovan Čanak 2Jun02 189/56 VNS 30.6. Novi Sad 1.82 -17
Skok motkom/ Pole Vault            
5.26   1 Miloš Savić 7Sep93 181/77 VNS-21 27.5. London/CAN 5.10 -17
   5.21   1          Savić       5.5. Akron/USA  
   5.15   2          Savić       19.5. Windsor/CAN  
   5.11   1          Savić       21.4. Adrian/USA  
   5.05   1          Savić       10.5. Hillsdale/USA  
4.60   1 Stevan Antanasijević 17Feb94   VNS 19.5. Novi Sad 4.70/4.71i -16
4.60   2 Djordje Mijailović 6Maj98 185/73 VNS 19.5. Novi Sad 5.00/5.21i -16
4.20   1 Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 12.5. Beograd/Va 4.90-11/5.10i-17
4.00   1 Milan Čajić 2Maj95   SPB 29.4. Sremska Mitrovica 3.80 -15/3.90i -16
3.80   D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 3.6. Chora Naxou/GRE 4.20 -17
3.80   2 Aca Stanković 17Aug67 192/80 CZB 8.7. Kruševac 4.80 -97
3.80   3 Radoš Djukić 13Okt99   VNS 8.7. Kruševac 3.80i/3.80 -17
3.70   2 Zoran Ašković 5Jul67   CZB-15 9.6. Augsburg/GER 4.83i -93/4.83 -94
Skok udalj/ Long Jump                 
7.98 +1.1 1 Strahinja Jovančević 28Feb93 187/74 CZB 14.7. Berane/MNE 7.92 -16
   7.65 -0.7 -          Jovančević       7.6. Vrbovec/CRO  
   7.64 0.0 1          Jovančević       7.7. Kruševac  
   7.58 +0.3 2          Jovančević       2.6. Cluj-Napoca/ROM  
7.38   D Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 30.6. Nieuwpoort/BEL 7.63 -10
7.34 +1.5 D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 2.6. Chora Naxou/GRE 7.20-14/7.21w-15/7.33i-18
7.33 +0.3 1 Dimitrije Novaković 6Okt00 193/82 MLZ 1.7. Beograd/Va 7.04 -17
7.04 -2.5 19 Nemanja Koviljac 25Apr97 198/ SIR-10 5.5. San Antonio/USA 7.06 -16
6.97 +1.2 3 Aćim Starčević 12Avg96   NBG 19.5. Beograd/Va 7.11/7.13w -15
6.90 +1.2 2 Dušan Jurošević 25Jan00 175/66 MLZ 14.7. Berane/MNE 6.69 -17
6.80 +1.1 3 Milan Mladenović 27Jan95   PKG 14.7. Berane/MNE 6.99 -14
6.72 +0.6 4 Nemanja Matijašević 98   NBG 1.7. Beograd/Va  
6.69 +0.1 1 Vitomir Vasić 18Mar02   BNZ 9.6. Novi Sad 6.28 -17
6.61 +0.6 1 Petar Milinkov 2Jul97 192/78 VNS 30.6. Novi Sad 7.17-16/7.21i-17
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
7.77 +2.6 1 Strahinja Jovančević 28Feb93 187/74 CZB 7.6. Vrbovec/CRO 7.92 -16
7.37 +2.8 3 Dimitrije Novaković 6Okt00 193/82 MLZ 21.6. Istambul/TUR 7.04 -17
6.84 +3.4 5 Petar Čanak 2Jun02 187/60 VNS 9.6. Istambul/TUR 5.75 -17
6.72 +3.1 1 Uroš Ijačić 20Jul99   VNS 3.5. Novi Sad 6.64 -17
Troskok/ Triple Jump              
15.48 -0.5 1 Dimitrije Novaković 6Okt00 193/82 MLZ 14.7. Berane/MNE 14.73/14.98w-17/15.05i-18
   15.22 +1.1 4          Novaković       22.6. Istanbul/TUR  
14.67 +0.8 2 Milan Mladenović 27Jan95   PKG 8.7. Kruševac 14.41 -16/14.44i -15
14.60 +1.1 3 Nemanja Koviljac 25Apr97 198/    SIR 8.7. Kruševac 15.03 -16
14.11 -1.7 4 Marko Vlahović 8Maj01   MLZ 9.6. Istanbul/TUR 12.63/13.01w -17
13.91 +1.2 3 Vukašin Zirojević 4Avg96   CZB 26.5. Tampere/FIN 14.78-15/14.86w-17
13.51 0.0 1 Zdravko Petrović 20Dec98 200/90 P45 20.5. Beograd/Va 14.13/14.37w/14.38i-17
13.37 -0.1 2 Luka Radojičić 8Mar99   RKG 9.6. Kragujevac 12.71i -18
13.29 0.0 3 Ivan Gaćeša 00   VNS 3.6. Sremska Mitrovica 12.62-17/13.06i-18
13.21 0.0 4 Luka Velimirović 8Avg99   CZB 17.6. Sremska Mitrovica 12.85 -17
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
13.39 +2.5 5 Luka Radojičić 8Mar99   RKG 8.7. Kruševac 12.71i -18
Bacanje kugle/ Shot Put             
20.48   1 Asmir Kolašinac 15Okt84 186/137 P45 10.6. Sarajevo/BIH 21.58 -15
   19.95   7          Kolašinac       10.7. Usti nad Labem/CZE  
   19.92   1          Kolašinac       7.7. Kruševac  
   19.78   5          Kolašinac       6.6. Zenica/BIH  
   19.49   4          Kolašinac       26.5. Slovenska Bistrica/SLO  
18.93   1 Armin Sinančević 14Avg96 192/110 POP 12.7. Bijelo Polje/MNE 18.77 -16
   18.19   1          Sinančević       14.7. Berane/MNE  
   18.12   2          Sinančević       7.7. Kruševac  
18.12   2 Armin Sinančević 14Avg96 192/110 POP 7.7. Kruševac 18.77 -16
17.31   6 Veljko Nedeljković 26Maj98 190/115 CZB 1.5. Bar/MNE 16.18/16.94i -17
16.08   4 Milan Jotanović 11Jan84 184/123 CZB 7.7. Kruševac 20.17 -11
14.88   1 Milan Starčević 6Mar98   RUM 19.5. Senta 14.14 -17
14.80   D Mihail Dudaš 1Nov89 182/85 VNS 30.6. Nieuwpoort/BEL 14.49 -17
14.53   1 Bela Tojzan 10Apr00 186/102 VNS 7.4. Sremska Mitrovica 13.49i -18
14.28   2 Elen Zornić 19Sep01   SJE 12.7. Bijelo Polje/MNE 12.69 -17
14.27   6 Ivan Garaj 10Feb98 180/110 PRZ 7.7. Kruševac 13.95-17/15.05i-18
13.97   D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 12.5. Sremska Mitrovica 13.98-16/14.03i-18
13.85   2 Željko Milovanović 3Maj80 190/100 OAK 1.7. Beograd/Va 18.60 -14
13.35   3 Demir Elezović 21Jan01   SJE 12.7. Bijelo Polje/MNE bez rezultata
13.31   12 Darko Radaković 3Jul95 190/100 SSM-10 24.3. Houston/USA 12.59 -16
13.30   2 Arpad Šinko 30Okt77 183/108 SPS 19.5. Senta 18.99 -00
13.23   3 Vojin Dimić 25Avg99   RUM 19.5. Senta 14.22 -17
Bacanje kugle 6kg/ Shot Put            
19.10   1 Bogdan Zdravković 27Mar99 196/103 VLS 6.5. Beograd/Va 18.85-17/19.57i-18
   18.12   1          Zdravković       15.5. Novi Pazar  
   18.04   1          Zdravković       1.5. Bar/MNE  
16.41   1 Bela Tojzan 10Apr00 186/102 VNS 9.6. Novi Sad 15.35 -17
15.68   2 Elen Zornić 19Sep01   SJE 16.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
Bacanje kugle 5kg/ Shot Put             
16.49   1 Elen Zornić 19Sep01   SJE 1.7. Novi Sad 13.09 -17
16.31   1 Dušan Nikolić 29Sep02 183/86 VNS 7.4. Sremska Mitrovica 15.64-17/15.98i-18
16.19   1 Dino Tumbul 13Avg01   POP 12.7. Bijelo Polje/MNE 12.51i -18
15.98   2 Demir Elezović 21Jan01   SJE 2.6. Sremska Mitrovica 14.09 -17
14.96   4 Hamed Kajević 7Sep03 187/85 POP 2.6. Sremska Mitrovica 11.75-17
Bacanje kugle 4kg/ Shot Put             
17.09   1 Hamed Kajević 7Sep03 187/85 POP 31.3. Sremska Mitrovica bez rezultata
16.85   2 Aleksa Grubač 8Mar03 181/77 VNS 31.3. Sremska Mitrovica 16.80 -17
Bacanje diska/ Discus Throw            
50.18   8 Darko Radaković 3Jul95 190/100 SSM-10 20.4. Torrance/USA 52.19 -15
   50.07   1          Radaković       10.3. Lake Charles/USA  
48.13   4 Marko Perić 21Sep96 185/88 CZB-4 21.4. Allendale/USA 54.17 -17
45.35   1 Vojin Dimić 25Avg99   RUM 7.4. Sremska Mitrovica 44.52 -17
44.97   2 Armin Sinančević 14Avg96 192/110 POP 8.7. Kruševac bez rezultata
44.14   2 Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 7.4. Sremska Mitrovica 43.08 -17
42.77   3 Luka Prhić 6Jun94   CZB 8.7. Kruševac 42.92 -16
40.45   1 Milan Jotanović 11Jan84 184/123 CZB 20.5. Beograd/Va 49.94 -07
40.13   6 Mario Glamazić 17Feb82 195/103 CZB 8.7. Kruševac 44.87 -15
40.07   2 Veljko Nedeljković 26May98 190/115 CZB 20.5. Beograd/Va 40.03 -17
Bacanje diska 1.75kg/ Discus Throw            
50.18   4 Bogdan Zdravković 27Mar99 196/103 VLS 22.6. Istanbul/TUR 48.32 -17
48.63   1 Vojin Dimić 25Avg99   RUM 31.3. Sremska Mitrovica 51.45 -17
44.25   3 Dušan Nikolić 29Sep02 183/86 VNS 17.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
Bacanje diska 1.5kg/ Discus Throw            
47.61   6 Dušan Nikolić 29Sep02 183/86 VNS 9.6. Istanbul/TUR 43.26 -17
Bacanje diska 1kg/ Discus Throw            
46.08   1 Nebojša Ivić 26Maj04   SEN 27.5. Beograd/Va  
Bacanje kladiva/ Hammer Throw            
67.08   2 Stevan Veselinović 3Sep94 183/110 MLZ-14 28.4. Charlotesville/USA 68.22 -17
   66.44   8          Veselinović       30.3. Gainesville/USA  
   65.77   1          Veselinović       11.5. Houston/USA  
   65.00   2          Veselinović       23.3. Columbia/USA  
   64.85   18          Veselinović       24.5. Tampa/USA  
   64.57   2          Veselinović       20.4. Durham/USA  
55.33   1 Vojislav Gvero 19Apr98 177/96 SSM 7.4. Sremska Mitrovica 57.14 -16
53.72   1 Miloš Čović 6Jun89 194/90 VNS 7.7. Kruševac 58.03 -13
53.44   1 Laslo Eperješi 18Dec83 186/95 SEN 19.5. Senta 63.78 -05
43.28   3 Jovan Milenković 12Feb87 186/92 KRU 7.7. Kruševac 50.70 -10
Bacanje kladiva 6kg/ Hammer Throw            
51.06   1 Bela Tojzan 10Apr00 186/102 VNS 16.6. Sremska Mitrovica 44.67 -16
Bacanje kladiva 5kg/ Hammer Throw            
49.19   1 Aleksa Grubač 8Mar03 181/77 VNS 7.4. Sremska Mitrovica 37.06 -17
Bacanje kladiva 4kg/ Hammer Throw            
54.67   1 Aleksa Grubač 8Mar03 181/77 VNS 31.3. Sremska Mitrovica 50.25 -17
Bacanje koplja/ Javelin Throw               
80.44   1 Vedran Samac 22Jan90 183/90 SSM 17.6. Sremska Mitrovica 80.90 -15
   79.66   1          Samac       6.6. Zenica/BIH  
   78.95   2          Samac       2.6. Cluj-Napoca/ROM  
   77.03   1          Samac       8.7. Kruševac  
   76.88   1          Samac       7.4. Sremska Mitrovica  
   76.49   1          Samac       4.7. Novo Mesto/SLO  
   76.18   4          Samac       29.6. Šamorin/SVK  
75.36   2 Branko Pauković 28Maj91 199/96 SIR 7.4. Sremska Mitrovica 77.42 -15
   75.32   1          Samac       1.5. Bar/MNE  
68.37   1 Živan Popov 27Jul97 182/73 VNS 30.6. Novi Sad 65.28 -16
64.30   3 Nikola Prvulović 5Jun87 179/65 SIR 8.7. Kruševac 71.77 -17
61.14   2 Nikola Berić 11Sep00 179/79 PKN 31.3. Sremska Mitrovica 56.22 -17
59.94   1 Nikola Breković 8Jun96   KOŠ 10.6. Beograd/Va 62.36 -15
59.49   4 Nemanja Dimitrijević 7Feb92   NBG 7.4. Sremska Mitrovica 58.44 -15
59.16   D Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 3.6. Chora Naxou/GRE 60.21 -17
57.36   3 Djordje Kikić 16Mar99   ATŠ 31.3. Sremska Mitrovica 59.46 -17
55.67   1 Djuro Todorović 87   TRK 19.5. Senta 50.81 -17
54.77   5 Ognjen Despić 5Jul01 181/71 SIR 8.7. Kruševac 53.85 -17
53.16   1 Nenad Milinković 25Apr71   ESP 20.5. Kruševac 63.80 -98
52.74   3 Miloš Grlica 3Jan79 184/90 PBG 5.7. Priboj 56.26 -05
52.35   8 Miloš Bulović 29Jul99   RUM 7.4. Sremska Mitrovica 49.95 -17
52.15   4 Kosta Ivičić 00   P45 31.3. Sremska Mitrovica bez rezultata
51.35   4 Lazar Tanasijević 15Mar00   FAP 5.7. Priboj 47.35 -17
51.33   2 Kristijan Stevanović 30Okt98   ESP 20.5. Kruševac 50.70 -17
50.72   7 Marko Jovanović 27Jul99   ATŠ 31.3. Sremska Mitrovica 43.70 -15
Bacanje koplja 700 g/ Javelin Throw            
56.70   8 Ognjen Despić 5Jul01 181/71 SIR 9.6. Istambul/TUR 55.89 -17
Bacanje koplja 600 g/ Javelin Throw            
Desetoboj/ Decathlon            
7.397   3 Aleksandar Grnović 9Jan96 180/75 SPB 2/3.6. Chora Naxou/GRE 7.225 -17
      11.18/+0.6 7.34/+1.5   13.36 1.90 50.10   14.69/+2.0 42.41 3.80   59.16 4:56.70  
5.428   1 Milan Čajić 2Maj95   SPB 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      12.08/+0.9 6.09/-0.7   9.62 1.84 53.87 / 19.09/-0.6 32.68   3.80 44.44 5:28.48  
4.297   3 Miloš Petrić 28Dec97   SPB 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      11.93/+0.9 6.11/0.0   9.87 1.60 53.43 / 20.31/-0.6 22.98   0 26.16 5:07.35  
Desetoboj juniorske mere/ Decathlon junior            
6.159   4 Radoš Djukić 13Oct99   VNS 21/22.6. Istanbul/TUR  
      12.28/-2.7 6.52/+3.0   12.46 1.79 52.13 / 15.80/+0.8 36.38 3.40   41.86 4:50.44  
4.801   2 Nikola Vulikić 6Mar99   VNS 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      12.11/+0.9 5.80/-2.0 10.24   1.78 56.43 16.24/-0.6   27.71 0 36.24   5:17.91  
Desetoboj mlađi juniori/ Decathlon youth            
4.924     Djordje Jovanović 02   SPB 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      12.14/-0.1 5.74/+0.6   11.25 1.63 55.86 / 17.22/+0.1 34.61   2.00 34.56 5:11.96  
5000m hodanje na stadionu/ Track Walk            
23:48.44   1 Jovan Delčev 31Aug99   PIR 17.6. Sremska Mitrovica 22:46 -16
24:40.89   1 Miloš Proročić 01   SUR 19.5. Beograd/Va bez rezultata
27:59.78   2 Marko Djukić 84   P45 19.5. Beograd/Va bez rezultata
29:22.74   3 Lazar Živković 13Apr02   PIR 17.6. Sremska Mitrovica  
5 km hodanje na putu/ Road Walk            
22:33   5 Jovan Delčev 31Aug99   PIR 27.5. Hlohovec/SVK 22:46 -16
24:25   2 Predrag Filipović 5Okt78 182/75 VLS 1.4. Bor 20:57.0+ -14
26:32   3 Stefan Mijalković 21Jan97   PIR 1.4. Bor  
29:44   4 Marko Djukić 84   P45 1.4. Bor  
10km hodanje na putu/ Road Walk            
45:35   3 Jovan Delčev 31Avg99   PIR 14.4. Ečka 45:46 -16
54:51   5 Miloš Proročić 01   SUR 26.5. Borsky Mikulas/SVK bez rezultata
10 km na putu/ Road Run            
31:57   2 Darko Živanović 25Feb87 177/63 ČKG 25.5. Petrovac na Mlavi 30:33 -09
32:23   3 Nemanja Cerovac 16Nov91 182/63 TŠA 16.6. Kula 31:33 -17
32:43   4 Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 16.6. Kula  
32:55   5 Ognjen Stojanović 24Jan90   VNS 16.6. Kula 32:07 -15
33:00   6 Miloš Krstić 24Apr87 185/64 LEP 16.6. Kula  
33:11   7 Nikola Bursać 2Avg95 179/58 PBG 16.6. Kula  
33:21   8 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 16.6. Kula  
33:40   5 Nenad Živković 3Feb87   MRK 25.5. Petrovac na Mlavi  
33:44   9 Milan Mitrović 14Apr94 193/67 MLU 16.6. Kula 33:22 -15
34:00   6 Haris Ajdarević 11Okt97   NPZ 25.5. Petrovac na Mlavi  
34:05   10 Kristijan Stošić 24Maj82 168/61 VMV 16.6. Kula 32:48 -16
Polumaraton/ Halfmarathon            
1:09:48   1 Haris Ajdarević 11Oct97   NPZ 18.3. Kruševac 1:13:17 -17
1:09:56   2 Ognjen Stojanović 24Jan90   VNS 18.3. Kruševac 1:11:18 -16
1:10:10   3 Darko Živanović 25Feb87 177/63 ČKG 18.3. Kruševac 1:05:38 -12
1:10:21   4 Djuro Borbelj 16Maj95 171/61 APA 18.3. Kruševac  
1:12:25   5 Miloš Milovanović 4Jul89 181/61 DIP 18.3. Kruševac 1:09:37 -15
1:12:33   2 Miloš Segedi 25Sep95 174/63 INĐ 21.4. Beograd  
Maraton/ Marathon              
2:40:58   1 Kristijan Stošić 24Maj82 168/61 VMV 1.4. Jagodina 2:27:07 -13
2:47:25   2 Miloš Dajević 12Jun83   CJB 1.4. Jagodina 2:51:15 -17
2:51:38   3 Nenad Milosavljević 23Apr73   SMD 21.4. Beograd 2:39:54 -15
Read More
60 m                  
7.92 +1.0 1 Vanja Vasić 14Maj03 161/49 ATŠ 26.5. Beograd/Va  
7.96 +1.2 1 Kristina Kaličanin 03   BAK 13.5. Beograd/Va  
100 m                  
11.71 +0.7 1 Zorana Barjaktarović 2Mar96 167/58 DIP 7.7. Kruševac 11.53 -17
   11.73 +1.3 2A          Barjaktarović       6.6. Zenica/BIH  
   11.79 +2.0 1h1          Barjaktarović       7.7. Kruševac  
   11.81 +1.7 5h1          Barjaktarović       9.6. Jesolo/ITA  
   11.89 0.0 1A          Barjaktarović       19.5. Beograd/Va  
   11.92 +1.4 1h1          Barjaktarović       14.7. Celje/SLO  
11.95 +1.3 3A Anja Lukić 30Maj99 170/57 NBG 6.6. Zenica/BIH 12.32 -16
11.95 +0.7 2 Nikoleta Simić 19Nov96 172/55 CZB 7.7. Kruševac 11.82 -17
12.00 +0.9 1A Ivana Ilić 8Jun02 169/48 ČAČ 12.5. Beograd/Va 12.21/12.14w-17
12.05 +0.7 3 Katarina Sirmić 28Apr91 169/57 P45 7.7. Kruševac 11.90-13/11.74w-17
12.08 -0.4 3A Maja Ćirić 7Nov89 175/65 P45 9.6. Kranj/SLO 11.84 -15
12.08 +0.7 4 Tamara Vuletić 6Feb00 167/52 P45 7.7. Kruševac 12.18 -17
12.16 +2.0 2h1 Ljubica Simović 19Mar96 171/60 RKG 7.7. Kruševac 12.28 -14
12.20 +1.3 6/7A Milica Emini 11Okt99 167/55 VNS 6.6. Zenica/BIH 12.44 -17
12.22 0.0 4A Sara Kiš 5Jan02 164/60 SIR 19.5. Beograd/Va 12.29 -17
12.27 +0.1 1 Anja Kovač 24Okt98 158/48 SOV 30.6. Novi Sad 12.16/11.98w-17
12.28 +1.1 1h2 Tamara Milutinović 18Nov01 160/47 RUM 30.6. Novi Sad 13.14 -16
12.32 +0.5 3 Maja Medić 26Jun00   VNS-12 17.6. Nadderud/NOR 12.39 -17
12.37 +0.7 6 Aleksandra Pešić 25Jan98 178/61 KOŠ 7.7. Kruševac 12.31 -15
12.39 +0.8 1A Tijana Djurdjević 7Apr01 169/56 VŽJ 20.5. Kruševac 12.77 -16
12.39 +1.1 3 Katarina Ilić 9Okt93 177/55 P45 1.7. Beograd/Va 12.47 -16
12.47 +0.9 2A Marija Bukvić 31May01 167/57 MLZ 12.5. Beograd/Va 12.67 -17
12.56 +1.0 2 Angela Ilić Rončeli 13Mar99 175/64 CZB 16.6. Sremska Mitrovica 12.44 -15
12.60 +0.9 2s2 Katarina Vreta 10Apr02 168/49 P45 2.6. Sremska Mitrovica 12.71 -17
12.61 -0.2 1B Tamara Damjanović 7Dec98 176/62 CZB-1 2.5. Charleston/USA 12.12 -15
12.61 +0.9 4A Vanja Vasić 14Maj03 161/49 ATŠ 12.5. Beograd/Va  
12.61 +2.0 3h1 Sara Vještica 10Apr95 165/63 VNS 7.7. Kruševac 12.17 -15
12.63 +0.9 1A Jovana Vukas 2Jan01   SPS 9.6. Novi Sad 12.93/12.82w -16
12.68 +1.1 5 Jona Petrović 4Mar00 169/56 NBG 1.7. Beograd/Va 12.54/12.41w-17
12.72 +0.9 2A Sandra Krajina 26Maj99 170/59 MSO 9.6. Novi Sad 12.33 -16
12.74 0.0 3 Andjela Radoičić 26Maj03 167/52 CZB 19.5. Beograd/Va 12.67 -17
12.78 -0.2 3B Milica Gajić 22Mar01   RKG 5.5. Novi Sad 12.82/12.52w-17
12.78 -0.2 1h3 Milica Paspalj 10Avg03 170/60 RUM 27.5. Beograd/Va 13.28 -16
12.80 0.0 1u16 Nadja Pavlović 31Okt04   RUM 9.6. Novi Sad 13.12 -17
12.81 0.0 8A Bojana Kaličanin 16Mar94 170/54 P45 19.5. Beograd/Va 12.35 -14
12.82 +0.9 3A Tanja Travar 27Mar01   RUM 9.6. Novi Sad 12.99 -17
12.83 -0.4 4h3 Maja Gajić 7Maj97   KOŠ 7.7. Kruševac  
12.84 -0.6 1B Jana Isailović 19Jul04 169/53 P45 1.7. Novi Sad 12.85 -17
12.87 0.0 3A Kristina Kaličanin 03   BAK 29.4. Sremska Mitrovica 13.09 -16
12.87 0.0 1B Lena Lončarević 1Jul00 171/53 P45 19.5. Beograd/Va 13.06 -17
12.88 +0.2 4A Natalija Selenić 18Apr03   ATŠ 5.5. Novi Sad 13.13 -17
12.94 +0.5 3s1 Lidija Todorović 31Jul02 177/56 VNS 2.6. Sremska Mitrovica 12.90/12.88w-17
12.95 +0.9 4A Maja Miralem 29Maj00 161/50 VNS 9.6. Novi Sad 12.67/12.63w-17
12.96 +0.1 6 Milana Jakšić 93   VNS 30.6. Novi Sad  
12.98 -0.2 2h3 Natalija Petrović 24Jun03   P45 27.5. Beograd/Va  
12.99 +0.3 1h1 Dijana Todorović 31Jul02 177/56 VNS 2.6. Sremska Mitrovica 12.91 -17
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
   11.98 +2.8 1h2          Simić       7.7. Kruševac  
12.92 +3.5 1B Nadja Lovrić 14Feb03 157/48 CZB 29.4. Sremska Mitrovica  
12.97 +3.5 2B Katarina Čabrilo 04   AZR 29.4. Sremska Mitrovica 13.72 -17
200 m                  
23.80 +1.8 1h1 Zorana Barjaktarović 2Mar96 167/58 DIP 15.7. Celje/SLO 23.62/23.45w-17
   24.04 +1.4 5h2          Barjaktarović       28.6. Tarragona/ESP  
24.37 -1.0 2A Maja Ćirić 7Nov89 175/65 P45 9.6. Kranj/SLO 24.05/24.02w-17
24.60 0.0 1A Katarina Sirmić 28Apr91 169/57 P45 20.5. Beograd/Va 23.93/23.77w-17
24.75 -0.4 1A Ivana Ilić 8Jun02 169/48 ČAČ 1.5. Bar/MNE 25.14/25.00w-17
24.98 -1.2 1A Anja Lukić 30Maj99 170/57 NBG 10.6. Beograd/Va 25.58-16/25.45w-17
25.21 +0.1 1B Tamara Vuletić 6Feb00 167/52 P45 20.5. Beograd/Va  
25.33 -1.3 1A Tamara Milutinović 18Nov01 160/47 RUM 17.6. Sremska Mitrovica 26.00 -17/25.48i -18
25.34 +1.5 4h2 Katarina Ilić 9Okt93 177/55 P45 15.7. Celje/SLO 25.22 -16
25.35 +0.1 2B Aleksandra Pešić 25Jan98 178/61 KOŠ 20.5. Beograd/Va 25.38 -15
25.53 -1.0 4 Tamara Damjanović 7Dec98 176/62 CZB-1 2.5. Charleston/USA 24.58 -14
25.53 +1.0 1 Angela Ilić Rončeli 13Mar99 175/64 CZB 6.5. Beograd/Va 25.44 -15
25.61 -0.1 1B Jana Isailović 19Jul04 169/53 P45 3.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
25.62 0.0 3A Nikoleta Simić 19Nov96 172/55 CZB 20.5. Beograd/Va 24.86-16/24.51w-17
25.62 -0.3 2A Marija Bukvić 31May01 167/57 MLZ 3.6. Sremska Mitrovica 25.20 -17
25.71 -0.3 3A Tijana Japundžić 3Nov02 170/55 P45 3.6. Sremska Mitrovica  
25.75   1 Milica Emini 11Okt99 167/55 VNS 12.5. Sremska Mitrovica 25.76-16/25.23w-17
25.76 +1.0 3 Bojana Kaličanin 16Mar94 170/54 P45 6.5. Beograd/Va 25.09 -14
25.80 +0.6 2F Maja Gajić 7Maj97   KOŠ 10.6. Beograd/Va  
25.83 +0.1 3B Jona Petrović 4Mar00 169/56 NBG 20.5. Beograd/Va 25.70/25.47w-17
26.02 0.0 2C Katarina Vreta 10Apr02 168/49 P45 20.5. Beograd/Va 26.53 -17
26.04 -1.3 4A Sandra Krajina 26Maj99 170/59 MSO 17.6. Sremska Mitrovica 25.84/25.57w-17
26.05 +0.1 4B Vanja Vučak 22Apr01 159/54 P45 20.5. Beograd/Va 26.64 -17
26.14 -1.9 1B Jovana Vukas 2Jan01   SPS 17.6. Sremska Mitrovica 26.97 -15
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
23.62 +2.7 1 Zorana Barjaktarović 2Mar96 167/58 DIP 8.7. Kruševac 23.62/23.45w-17
24.17 +2.7 2 Maja Ćirić 7Nov89 175/65 P45 8.7. Kruševac 24.05/24.02w-17
24.93 +2.7 3 Katarina Ilić 9Okt93 177/55 P45 8.7. Kruševac 25.22 -16
24.96 +2.7 4 Nikoleta Simić 19Nov96 172/55 CZB 8.7. Kruševac 24.86-16/24.51w-17
25.09 +2.7 5 Aleksandra Pešić 25Jan98 178/61 KOŠ 8.7. Kruševac 25.38 -15
25.41 +3.1 3B Angela Ilić Rončeli 13Mar99 175/64 CZB 22.6. Istanbul/TUR 25.44 -15
25.55 +2.7 6 Ivana Petković 21Dec92 176/73 CZB 8.7. Kruševac 25.20 -17
26.01 +3.0 6h4 Maja Medić 26Jun00   VNS-12 15.6. Nadderud/NOR 25.90 -17
300 m                  
40.73   1A Vanja Vasić 14Maj03 161/49 ATŠ 26.5. Beograd/Va 41.43i -18
40.79   2A Jana Isailović 19Jul04 169/53 P45 26.5. Beograd/Va 41.58 -17
41.69   1B Mila Marinković 15Maj04   SIR 26.5. Beograd/Va 44.64 -17
400 m                  
52.63   2A Tamara Salaški 16Okt88 166/54 CZB 14.7. Celje/SLO 51.89 -16
   53.11   1          Salaški       26.5. Tampere/FIN  
   53.17   6B          Salaški       9.6. Geneve/SUI  
53.18 A 3B Maja Ćirić 7Nov89 175/65 P45 1.7. La Chaux-de-Fonds/SUI 53.18 -17/52.78i -18
   53.42   2A          Salaški       2.6. Cluj-Napoca/ROM  
   53.55   1A          Salaški       7.7. Kruševac  
   53.60   3A          Ćirić       14.7. Celje/SLO  
   53.68   1A          Ćirić       20.6. Maribot/SLO  
55.35   1A Zorana Barjaktarović 2Mar96 167/58 DIP 19.5. Beograd/Va bez rezultata
55.80   1 Bojana Kaličanin 16Mar94 170/54 P45 14.7. Berane/MNE 55.07 -14
56.30   3A Tamara Milutinović 18Nov01 160/47 RUM 21.6. Istanbul/TUR 58.63 -17/58.63i -18
57.24   1B Tijana Japundžić 3Nov02 170/55 P45 9.6. Istanbul/TUR 60.99 -17/59.03i -18
57.70   1 Amela Terzić 2Jan93 169/51 NPZ 5.7. Priboj 56.65 -17
57.85   2A Nikolina Mandić 22Maj01 174/49 ATŠ 2.6. Sremska Mitrovica 59.01i -18
57.99   1 Dajana Petković 12Jun95 168/53 CZB 1.7. Pljevlja/MNE 59.63 -15
58.06   3A Marija Stambolić 4Jan93 168/50 OAK 19.5. Beograd/Va 56.69 -11
58.13   1B Jelena Grujić 29Sep97 166/55 VNS 9.6. Novi Sad 56.55 -16
58.24   1A Jovana Vukas 2Jan01   SPS 9.6. Novi Sad 59.42 -17
58.27   2A Vanja Vučak 22Apr01 159/54 P45 16.6. Sremska Mitrovica 59.25 -17
58.54   5A Violeta Marković 26Maj95   CZB 19.5. Beograd/Va 57.63 -17
58.69   1 Dajana Kult 19Avg99   MSO 30.6. Novi Sad 60.73 -16
58.81   2B Zorana Grujić 29Sep97 165/56 VNS 9.6. Novi Sad 55.73 -12
59.41   1B Nataša Živanović 18Dec94 165/57 JKP 16.6. Sremska Mitrovica 57.99 -16
59.73   5A Jana Isailović 19Jul04 169/53 P45 16.6. Sremska Mitrovica 59.85 -17
59.77   2 Mila Marinković 15Maj04   SIR 19.5. Novi Sad bez rezultata
59.88   3A Lidija Djokić 26Nov02 170/55 NBG 6.5. Beograd/Va 60.67 -17
600 m                  
1:37.99   1 Marija Mrkela 21Jul05 161/38 DIP 15.5. Novi Pazar 1:43.77-17/1:39.33i -18
1:38.28   2 Saima Murić 19Maj06 152/34 NPZ 15.5. Novi Pazar 1:43.11 -17
800 m                  
2:03.85   1 Amela Terzić 2Jan93 169/51 NPZ 4.7. Priboj 1:59.90 -15
   2:04.96   1          Terzić       8.7. Kruševac  
2:07.96   7 Marija Stambolić 4Jan93 168/50 OAK 22.6. Minsk/BLR 2:06.53 -11
2:08.94   2 Zorana Grujić 29Sep97 165/56 VNS-5 28.4. Pullman/USA 2:06.30 -16
2:10.45   2G Jelena Grujić 29Sep97 166/55 VNS-5 20.4. Azusa/USA 2:11.54-16/2:10.79i-17
2:13.03   2 Nikolina Mandić 22Maj01 174/49 ATŠ 9.6. Istanbul/TUR 2:15.89 -17
2:13.12   3 Dajana Petković 12Jun95 168/53 CZB 8.7. Kruševac 2:13.28 -17
2:13.68   4 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 4.7. Priboj 2:14.58 -07
2:18.47   4 Amra Terzić 10Avg02 168/45 NPZ 10.5. Novi Pazar  
2:18.72   5 Saima Murić 19Maj06 152/34 NPZ 10.5. Novi Pazar  
2:18.85   3A Aleksandra Jovanović 26Apr02 154/38 MLU 3.6. Sremska Mitrovica 2:13.62 -16
2:18.95   1 Katarina Milosavljević 11Sep00 164/50 P45 6.5. Beograd/Va 2:36.29 -16
2:19.68   4 Nataša Živanović 18Dec94 165/57 JKP 20.5. Beograd/Va 2:13.62 -16
1500 m                  
4:10.22   6A Amela Terzić 2Jan93 169/51 NPZ 8.6. Huelva/ESP 4:04.77 -15
   4:13.17   5          Terzić       1.6. Andujar/ESP  
   4:19.13   7          Terzić       30.6. Tarragona/ESP  
4:21.56   3 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 6.6. Zenica/BIH 4:18.49 -15
4:33.44   1 Amra Terzić 10Avg02 168/45 NPZ 1.5. Bar/MNE 4:36.90 -17
4:36.11   2 Sara Ivačković 4Mar99 162/    CZB-19 4.5. Fayeteville/USA 4:38.49/4:32.66i-17
4:37.13   11 Zorana Grujić 29Sep97 165/56 VNS-5 7.4. Eugene/USA bez rezultata
4:40.08   3 Saima Murić 19Maj06 152/34 NPZ 1.5. Bar/MNE 4:51.89-17/4:48.64i-18
4:44.06   2 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/47 DIP 7.7. Kruševac 4:53.92 -13
4:51.87   2 Katarina Milosavljević 11Sep00 164/50 P45 16.6. Sremska Mitrovica 4:58.99i-18
4:52.43   3 Jasmina Pruginić 24Mar98   JSU 7.7. Kruševac 4:40.48 -13
4:56.54   3 Aleksandra Jovanović 26Apr02 154/38 MLU 16.6. Sremska Mitrovica 4:32.38 -15
4:59.08   2A Lenka Nikolić 15Dec06 140/29 NPZ 26.5. Beograd/Va 5:18.47-17/5:01.86i-18
4:59.86   3A Tijana Dimić 29Jun03 163/40 JSP 26.5. Beograd/Va 5:00.53 -17/4:59.15i-18
5:06.61   4A Milica Žunić 23Jun03 162/43 UŽI 26.5. Beograd/Va 4:45.84 -17
5:09.90   3 Nina Djurić 16Feb96   CZB 19.5. Beograd/Va 4:54.93 -12
3000 m                  
9:32.88   11 Amela Terzić 2Jan93 169/51 NPZ 5.6. Turku/FIN 8:57.20 -15
9:57.43   1 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 7.7. Kruševac 9:34.19 -08
10:07.10   3 Jasmina Pruginić 24Mar98   JSU 1.6. Sollentuna/SWE 10:18.86 -13
10:14.58   2 Saima Murić 19Maj06 152/34 NPZ 6.7. Priboj 10:30.68 -17
10:18.21   1 Vida Medić 20Okt92   SMD 1.7. Beograd/Va 10:24.01i -18
10:18.85   3 Amra Terzić 10Aug02 168/45 NPZ 21.6. Istanbul/TUR 9:58.16 -17
10:26.82   2 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/47 DIP 1.7. Beograd/Va 10:54.90 -13
10:31.12   3 Katarina Milosavljević 11Sep00 164/50 P45 1.7. Beograd/Va 10:59.83i -18
10:51.38   2 Milica Žunić 23Jun03 162/43 UŽI 3.6. Sremska Mitrovica 10:29.89 -17
10:52.41   4 Verica Djordjević 27Avg88   SMD 1.7. Beograd/Va  
10:57.63   1 Tijana Dimić 29Jun03 163/40 JSP 12.5. Beograd/Va 11:07.68 -17
5000 m                  
17:37.05   1 Teodora Simović 27Okt93 164/43 NPZ 8.7. Kruševac 16:12.09 -15
18:31.25   2 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/47 DIP 8.7. Kruševac 18:30.19 -14
18:44.17   3 Verica Djordjević 27Avg88   SMD 8.7. Kruševac  
19:22.80   4 Aleksandra Kostadinović 18Dec90   SSM 8.7. Kruševac  
19:31.55   2 Ivana Živković 15Avg90 167/57 OAK 20.5. Beograd/Va 19:55.66 -15
20:04.45   3 Danijela Barać 20Jul81 172/55 PBG 20.5. Beograd/Va 18:29.99 -16
20:32.11   1 Miona Brkić 02   DIP 16.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
10000 m                
39:19.65   1 Nevena Jovanović 6Nov88 167/49 CZB 13.5. Beograd/Va 38:15.96 -16
39:32.16   2 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/44 CZB 13.5. Beograd/Va 40:24.71 -14
41:12.65   3 Aleksandra Kostadinović 18Dec90   SSM 13.5. Beograd/Va  
42:02.27   4 Danijela Barać 20Jul81 172/55 PBG 13.5. Beograd/Va 39:13.38 -13
42:18.65   5 Verica Djordjević 27Avg88   SMD 13.5. Beograd/Va  
42:27.80   6 Ivana Živković 15Avg90 167/57 OAK 13.5. Beograd/Va  
2000 m sa preprekama/Steeplechase            
7:03.71   2 Jasmina Pruginić 24Mar98   JSU 3.6. Sollentuna/SWE 6:49.16 -14
3000 m sa preprekama/Steeplechase            
11:20.81   1 Jasmina Pruginić 24Mar98   JSU 8.7. Kruševac 10:47.39 -16
11:22.14   3 Biljana Cvijanović 20Jan88 167/54 CZB 26.5. Tampere/FIN 10:09.15 -16
12:34.11   3 Milica Živanović 17Jul97   CJB 8.7. Kruševac 13:02.03 -15
13:30.03   1 Nikolina Gajić 10Jul00   JUK 17.6. Sremska Mitrovica 14:26.03 -17
14:52.16   5 Marica Avramović 18Avg01   JUK 8.7. Kruševac 16:31.74 -17
15:20.15   3 Sara Sekulić 11Jan02   JUK 17.6. Sremska Mitrovica  
80 m prepone/hurdles            
12.04 +1.1 1A Ivona Jurić 17Jun03 171/55 VNS 26.5. Beograd/Va 12.51 -17
12.05 +1.1 2A Anastasija Kašaš 26Avg04 170/56 PRZ 26.5. Beograd/Va 12.32 -17
12.26 +1.1 3A Nadja Lovrić 14Feb03 157/48 CZB 26.5. Beograd/Va bez rezultata
100 m prepone/hurdles            
13.64 0.0 1 Ivana Petković          21Dec92 176/73 CZB 19.5. Beograd/Va 13.61 -17
13.64 +0.8 2 Anja Lukić 30Maj99 170/57 NBG 22.6. Istanbul/TUR 14.01 -17
   13.64 +0.9 6s2          Lukić       14.7. Tampere/FIN  
13.74 +0.7 4 Milica Emini 11Okt99 167/55 VNS 6.6. Zenica/BIH 14.05/13.87w-17
   13.77 -0.3 4h5          Lukić       13.7. Tampere/FIN  
   13.78 +0.7 6          Lukić       6.6. Zenica/BIH  
   13.82 +1.0 2h1          Lukić       26.5. Slovenska Bistrica/SLO  
   13.82 +0.5 1          Petković                1.7. Beograd/Va  
   13.84 +0.7 4          Lukić       26.5. Slovenska Bistrica/SLO  
   13.87 +2.0 1          Petković                7.7. Kruševac  
   13.91 0.0 2          Lukić       19.5. Beograd/Va  
   13.91 -1.1 7s1          Emini       14.7. Tampere/FIN  
   13.91 +1.1 2          Petković                14.7. Celje/SLO  
   13.92 -0.2 1          Petković                16.6. Sremska Mitrovica  
   13.95 +1.0 3h1          Emini       26.5. Slovenska Bistrica/SLO  
   13.96 +0.4 4          Emini       2.6. Budapest/HUN  
   13.99 -0.2 2          Emini       16.6. Sremska Mitrovica  
   14.00 +0.5 2          Lukić       1.7. Beograd/Va  
   14.00 -1.1 5h6          Emini       13.7. Tampere/FIN  
14.50 +1.4 1B Tijana Antić 23Mar95 167/51 PRZ-6 14.4. Davis/USA 14.20/14.15w-17
14.88 -0.1 4 Nina Radisavljević 11Mar95 173/61 P45-7 21.4. Harrisonburg/USA 14.97 -14
15.09 +0.4 7 Jelena Grujić 29Sep97 166/55 VNS 2.6. Budapest/HUN 14.29 -14
15.14 -0.2 4 Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 16.6. Sremska Mitrovica 15.43 -17
15.16 -0.2 5 Lena Lončarević 1Jul00 171/53 P45 16.6. Sremska Mitrovica 15.56 -17
15.81 +2.0 4 Iva Savić 10Nov98 175/60 P45 7.7. Kruševac 15.26/15.14w-17
16.03 +2.0 6 Nadja Mitov 9Maj97 176/59 VNS 7.7. Kruševac 16.84 -13
16.14 -0.3 2 Maša Maričić 1Nov01   P45 9.6. Beograd/Va  
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
13.63 +2.2 1 Ivana Petković          21Dec92 176/73 CZB 27.6. Ljubljana/SLO 13.61 -17
14.24 +3.5 6h1 Tijana Antić 23Mar95 167/51 PRZ-6 11.5. Clovis/USA 14.20/14.15w-17
15.78 +2.3 1 Nadja Mitov 9Maj97 176/59 VNS 30.6. Novi Sad 16.84 -13
16.14 +2.2 1 Maja Amidžić 8Mar00 168/53 VNS 9.6. Novi Sad  
100 m prepone 76.2 cm/hurdles            
14.07 +1.6 1 Marija Bukvić 31May01 167/57 MLZ 30.6. Novi Sad 14.41 -17
14.56 -0.1 2A Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 2.6. Sremska Mitrovica 14.74 -17
15.15 -0.1 3A Ivona Jurić 17Jun03 171/55 VNS 2.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
15.46 -0.1 4A Anastasija Kašaš 26Avg04 170/56 PRZ 2.6. Sremska Mitrovica  
15.68 -0.2 3 Vanja Vasić 14Maj03 161/49 ATŠ 5.5. Novi Sad  
15.74 -0.1 5A Maša Maričić 1Nov01   P45 2.6. Sremska Mitrovica  
15.94 0.0 3 Lidija Djokić 26Nov02 170/55 NBG 19.5. Beograd/Va  
300m prepone/hurdles            
45.30   1A Vanja Vasić 14Maj03 161/49 ATŠ 27.5. Beograd/Va 46.14 -17
400m prepone/hurdles            
61.18   6h3 Jelena Grujić 29Sep97 166/55 VNS-5 12.5. Stanford/USA 59.70 -16
   61.31   5          Grujić       28.4. Pullman/USA  
62.23   1B Nina Radisavljević 11Mar95 173/61 P45-7 14.4. Fairfax/USA 63.44 -14
62.85   1B Maja Gajić 7Maj97   KOŠ 26.5. Slovenska Bistrica/SLO 63.33 -17
63.18   2 Dajana Kult 19Avg99   MSO 17.6. Sremska Mitrovica 66.90 -16
63.44   3 Lidija Djokić 26Nov02 170/55 NBG 17.6. Sremska Mitrovica 65.90 -17
64.09   1 Milica Jakšić 14Sep98 182/69 NBG 12.5. Beograd/Va  
65.81   4 Iva Savić 10Nov98 175/60 P45 20.5. Beograd/Va 64.86 -17
68.22   4 Maša Maričić 1Nov01   P45 17.6. Sremska Mitrovica 69.24 -17
69.60   3 Simona Opanković 7Mar03   P45 3.6. Sremska Mitrovica  
70.88   4 Jovana Bogdanović 03   JIV 3.6. Sremska Mitrovica  
4x100 m                
47.20   2 Nacionalni tim Srbije - juniorke/u20     21.6. Istanbul/TUR  
      Ilić-Rončeli, A.Lukić, S.Lukić, Vuletić          
47.39   3 Kombinovani tim       26.5. Tampere/FIN  
      Petković, Simić, Damjanović, S.Lukić          
47.92   1 AK Partizan 1945, Beograd       19.5. Beograd/Va  
      Lončarević, Sirmić, Kaličanin, Vuletić            
48.35   1 AK Crvena zvezda, Beograd       7.7. Kruševac  
48.41   1 AK Novi Beograd, Beograd       1.7. Beograd/Va  
   49.00   1      AK Partizan 1945, Beograd - juniorke/u20   16.6. Sremska Mitrovica  
   49.48   1A      AK Partizan 1945, Beograd - ml.juniorke/u18   2.6. Sremska Mitrovica  
49.54   2 AK Vojvodina, Novi Sad       7.7. Kruševac  
49.88   2A AK Ruma, Ruma - ml.juniorke/u18     2.6. Sremska Mitrovica  
49.94   3A AŠK Tempo, Šabac - ml.juniorke/u18     2.6. Sremska Mitrovica  
   50.03   4A      AK Vojvodina, Novi Sad - ml.juniorke/u18   2.6. Sremska Mitrovica  
   50.16   1A      AK Crvena zvezda, Beograd - ml.juniorke/u18   19.5. Beograd/Va  
   50.28   1A      AK Vojvodina, Novi Sad - pionirke/u16     26.5. Beograd/Va  
   50.32   1A      AK Crvena zvezda, Beograd - pionirke/u16   1.7. Novi Sad  
   50.34   2A      AK Novi Beograd, Beograd - juniorke/u20   9.6. Beograd/Va  
   50.36   2A      AK Ruma, Ruma - pionirke/u16     26.5. Beograd/Va  
   50.62   3A      AK Partizan 1945, Beograd - pionirke/u16   26.5. Beograd/Va  
   50.88   3A      AK Novi Beograd, Beograd - ml.juniorke/u18   19.5. Beograd/Va  
50.99   1 AK Maraton, Sombor - juniorke/U20     9.6. Novi Sad  
51.84   2A AK Proleter, Zrenjanin - ml.juniorke/u18     19.5. Novi Sad  
4x400 m                
3:51.60   2 Nacionalni tim Srbije - juniorke/u20     22.6. Istanbul/TUR  
      Japundžić, Mandić, Kult, Milutinović          
3:55.55   4 Kombinovani tim       26.5. Tampere/FIN  
      Ilić-Rončeli, Jakšić, Petković, Marković          
4:03.64   1 AK Partizan 1945, Beograd - ml.juniorke/u18   17.6. Sremska Mitrovica  
100+200+300+400 m (mlađe juniorke / youth)            
2:14.73   5h3 Nacionalni tim Srbije - juniorke/u18     7.7. Gyõr/HUN  
      Ilić, Milutinović, Japundžić, Mandić          
2:18.08   1 AŠK, Tempo, Šabac - ml.juniorke/u18     3.6. Sremska Mitrovica  
2:20.43   2 AK Partizan 1945, Beograd - ml.juniorke/u18   3.6. Sremska Mitrovica  
   2:21.60   1A      AK Partizan 1945, Beograd - pionirke/u16   27.5. Beograd/Va  
2:22.59   2A AK Ruma, Ruma - pionirke/u16       27.5. Beograd/Va  
2:24.95   1B AK Novi Beograd, Beograd - pionirke/u16     27.5. Beograd/Va  
2:26.26   4 AK Vojvoina, Novi Sad - ml.juniorke/u18     3.6. Sremska Mitrovica  
2:26.50   2B AK Sirmijum, Sremska Mitrovica - pionirke/u16   27.5. Beograd/Va  
2:27.71   3A AK Spartak, Subotica - pionirke/u16     27.5. Beograd/Va  
2:29.97   3B AK Proleter, Zrenjanin - ml.juniorke/u18     27.5. Beograd/Va  
Skok uvis/ High Jump            
1.78   1 Zorana Bukvić 10Mar93 183/61 VŽB 8.7. Kruševac 1.80 -14
1.75   5 Jovana Delić 8Avg01 177/53 CZB 22.6. Istanbul/TUR 1.70 -17/1.71i -18
1.70   2 Kristina Gojković 30Jul93   VŽB 8.7. Kruševac 1.63 -12
1.63   1 Zorana Rokavec 30Dec04 167/50 MLZ 27.5. Beograd/Va 1.58/1.59i-17
1.63   2 Tijana Karadarević 15Dec03 168/46 ABB 27.5. Beograd/Va 1.55 -17/1.58i -18
1.63   3 Danica Djordjević 21Dec03 170/54 MLZ 27.5. Beograd/Va 1.54-16/1.55i-17
1.63   S Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 21.6. Istanbul/TUR 1.57 -17/1.64i -18
1.62   1/2 Sandra Krajina 26Maj99 170/59 MSO 10.5. Novi Sad 1.65-15/1.66i-16
1.62   1u14 Angelina Topić 26Jul05 164/39 TJB 15.7. Dimitrovgrad 1.49-17/1.57i-18
1.60   6 Tanja Denić 22Maj01 169/53 MLZ 1.5. Bar/MNE 1.58 -17
1.55   8 Marta Kljajić 15Dec99   CZB 1.5. Bar/MNE 1.60 -15
1.55   9 Valentina Plesnik 06   CZB 1.5. Bar/MNE 1.35 -17
1.55   1j Kristina Petrović 21Feb02   SPB 7.5. Sremska Mitrovica 1.56-16/1.58i-17
1.55   S Lena Lončarević 1Jul00 171/53 P45 12.5. Sremska Mitrovica bez rezultata
1.55   2 Sanja Pavlović 25Jan05 174/60 ABB 15.5. Novi Pazar 1.55i -18
1.55   2 Marijana Vidojević 16Okt99 171/59 CZB 1.7. Beograd/Va 1.61 -17
1.73   1 Una Stančev 27Avg02   Nereg. u Srbiji 30.6. Malaga/ESP 1.65-17/1.70i-18
Skok motkom/ Pole Vault            
3.40   1 Iva Savić 10Nov98   P45 19.5. Beograd/Va 3.50i -18
2.70   1 Sanja Veselinović 19Jun99 170/58 SSM 29.4. Sremska Mitrovica 2.90i-18/2.70-15
2.60   2 Valentina Slović 12Nov03   P45 19.5. Beograd/Va 2.80i/2.50 -17
2.40   3 Maja Drljača 2Jun00 168/58 SSM 16.6. Sremska Mitrovica 2.80 -16
2.20   3 Anja Vrbica 02   P45 19.5. Beograd/Va 2.40i -17
2.00   4 Andjela Kovačić 30Jul03 169/49 SSM 2.6. Sremska Mitrovica 2.40 -17
Skok udalj/ Long Jump            
6.99 +1.8 - Ivana Španović 10Maj90 176/65 VNS 27.6. Tarragona/ESP 7.10-16/7.24i-17
   6.92 +2.0 -          Španović       26.5. Athina/GRE  
   6.90 +0.8 2          Španović       5.7. Lausanne/SUI  
   6.58 +1.1 -          Španović       10.6. Stockholm/SWE  
6.64 +0.9 1 Milica Gardašević 28Sep98 175/59 VNS 14.7. Berane/MNE 6.56/6.62w -17
   6.34 +0.9 1          Gardašević       19.5. Plovdiv/BUL  
   6.26 +1.4 2          Gardašević       26.5. Slovenska Bistrica/SLO  
   6.21 +1.8 1          Gardašević       8.7. Kruševac  
   6.20 0.0 1          Gardašević       12.5. Beograd/Va  
6.15 +1.4 2 Sara Lukić 30Maj99 170/55 NBG 14.7. Berane/MNE 5.87 -17/5.95i -18
5.66 +0.9 4 Ljubica Simović 19Mar96 171/60 RKG 8.7. Kruševac 5.62 -14
5.59 +2.0 5 Marija Stojadinović 13Jul97 187/66 RKG 8.7. Kruševac 5.91 -17
5.44 0.0 1 Jovana Mićić 11Avg05 179/60 CZB 19.5. Beograd/Va 5.31 -17/5.49i -18
5.41 0.0 2 Dijana Todorović 31Jul02 177/56 VNS 3.6. Sremska Mitrovica 5.32 -17
5.40 0.0 3 Lidija Todorović 31Jul02 177/56 VNS 3.6. Sremska Mitrovica 5.50 -17
5.36 0.0 1 Milica Gajić 22Mar01   RKG 9.6. Kragujevac 5.37 -17
5.35 0.0 4 Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 3.6. Sremska Mitrovica 5.39 -16
5.33 +0.4 9 Tamara Damjanović 7Dec98 176/62 CZB-1 14.4. Charlotte/USA 5.29i -18
5.32 +1.0 1 Milica Regoje 24Dec00 172/58 KŠB 6.5. Beograd/Va 5.67/5.73w -16
5.32 +0.3 2 Iva Savić 10Nov98 175/60 P45 1.7. Beograd/Va 5.25 -14/5.31i -15
5.31 -0.1 2 Tijana Karadarević 15Dec03 168/46 ABB 9.6. Kragujevac 4.95 -17
5.28 0.0 1 Aleksandra Balinovac 3Jun03 165/48 CZB 26.5. Beograd/Va 4.78 -17
5.27 0.0 3 Ana Djordjević 7Mar04   MLZ 12.5. Beograd/Va 5.17 -17
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
7.04 +2.2 1 Ivana Španović 10Maj90 176/65 VNS 27.6. Tarragona/ESP 7.10-16/7.24i-17
   6.98 +2.5 1          Španović       26.5. Athina/GRE  
   6.81 +2.4 4          Španović       10.6. Stockholm/SWE  
Troskok/ Triple Jump             
13.64 wnm 1 Biljana Topić 17Oct77 180/60 TJB 15.7. Dimitrovgrad 14.56 -09
   13.36 -0.1 1          Topić       7.7. Kruševac  
12.71 +1.2 2 Marija Stojadinović 13Jul97 187/66 RKG 7.7. Kruševac 12.95 -17
12.23 -0.2 5 Tijana Antić 23Mar95 167/51 PRZ-6 31.3. San Marcos/USA 12.38-17/12.46i-18
12.14 0.0 1 Milica Regoje 24Dec00 172/58 KOŠ 16.6. Sremska Mitrovica 11.78/11.90w-17/12.10i-18
12.12 0.0 1 Tamara Damjanović 7Dec98 176/62 CZB 19.5. Beograd/Va 12.21 -17
12.00 0.0 1 Jovana Gnjatović 24Jul02   RUM 2.6. Sremska Mitrovica 11.55i -18
11.96 -1.0 17 Jovana Ilić 27Maj97 179/60 SPS-3 31.3. Gainesville/USA 12.62-16/12.75w-17
11.81 +0.4 2 Maja Jelić 31Maj96 172/62 CZB 19.5. Beograd/Va 11.70 -15
11.74 +1.1 2 Milica Jakšić 14Sep98 182/69 NBG 9.6. Beograd/Va 12.38 -17/12.45i -18
11.58 0.0 7 Nina Radisavljević 11Mar95 173/61 P45-7 14.4. Fairfax/USA 11.41/11.57i -14
11.43 +1.3 13 Nadja Radović 3Avg97 188/70 MLZ-3 17.3. Coral Gables/USA 11.90 -15
11.33 0.0 3 Nina Radovanović 13Nov03   PKG 2.6. Sremska Mitrovica 10.00 -17
11.24 0.0 3 Milica Nikoletić 25Feb99 172/50 VNS 16.6. Sremska Mitrovica 12.46 -17
11.13 +0.4 4 Iva Savić 10Nov98 175/60 P45 1.7. Beograd/Va 11.36/11.53i -14
11.00 0.0 4 Jovana Miloradović 15Jul03   MLZ 2.6. Sremska Mitrovica 10.25i -18
Rezultati postignuti sa vetrom u leđa jačim od dozvoljenog/ Wind assisted:        
12.30 +2.5 3 Milica Regoje 24Dec00 172/58 KOŠ 7.7. Kruševac 11.78/11.90w-17/12.10i-18
Bacanje kugle/ Shot Put            
13.43   2 Dragana Tomašević 4Jun82 175/80 SIR 26.5. Tampere/FIN 14.81 -04
13.06   1 Dijana Šefčić 16Mar78 184/106 SPS 7.4. Sremska Mitrovica 16.41 -06
12.57   3 Tamara Šuša 11Feb99 185/79 VNS 19.5. Senta 11.69 -17/11.73i -18
12.52   1 Sara Ognjenović 20Sep00 179/76 CZB 17.6. Sremska Mitrovica 12.44 -17/12.82i-18
12.32   5 Katarina Gačević 3Mar00 179/78 ATŠ 1.5. Bar/MNE 12.10 -17/12.41i -18
11.45   4 Zorica Stanić 30Sep02 180/80 P45 8.7. Kruševac 11.08i -18
11.44   2 Tamara Jovanović 24Mar01 180/81 SSM 7.5. Sremska Mitrovica 11.64 -17
11.00   5 Jelena Šućur 23Okt93 172/63 NIŠ 8.7. Kruševac 10.99 -17
10.50   1 Dejana Požanji 19Jun02   PRĆ 9.6. Kragujevac 9.17 -17
10.44   3 Mirjana Dasović 12Sep01 173/85 SSM 15.5. Novi Pazar  
10.40   2 Milica Božić 02   MLZ 6.5. Beograd/Va 8.56 -17
10.09   1 Lola Rujević 12Apr01 183/105 VNS 3.5. Novi Sad  
Bacanje kugle 3kg/ Shot Put            
13.41   1 Zorica Stanić 30Sep02 180/80 P45 3.6. Sremska Mitrovica 12.51/13.17i-17
13.17   2 Jovana Radojević 27Dec02 175/65 SIR 3.6. Sremska Mitrovica 12.01 -17/12.16i -18
13.10   3 Tamara Jovanović 24Mar01 180/81 SSM 3.6. Sremska Mitrovica 13.53 -17
12.40   4 Martina Pavlović 1Mar02 186/80 TJB 3.6. Sremska Mitrovica 12.06/12.67i-17
12.37   1 Dejana Požanji 19Jun02   PRĆ 20.5. Kruševac 11.20 -17
12.30   5 Sonja Čupić 1Mar03 169/62 BNZ 3.6. Sremska Mitrovica 11.01/12.46i -17
12.26   3 Milica Božić 02   MLZ 7.4. Sremska Mitrovica 9.67/9.81i-17
Bacanje diska/ Discus Throw            
60.78   1 Dragana Tomašević 4Jun82 175/80 SIR 23.6. Sremska Mitrovica 63.63 -06
   60.77   1          Tomašević       4.7. Novo Mesto/SLO  
   60.01   1          Tomašević       30.6. Sremska Mitrovica  
   58.92   1          Tomašević       7.7. Kruševac  
   58.31   2          Tomašević       23.5. Zagreb/CRO  
   56.33   1          Tomašević       26.5. Tampere/FIN  
41.33   4 Katarina Gačević 3Mar00 179/78 ATŠ 6.6. Zenica/BIH 39.45 -17
41.19   8 Tamara Šuša 11Feb99 185/79 VNS 21.6. Istanbul/TUR 38.23 -17
39.50   2 Lola Rujević 12Apr01 183/105 VNS 19.5. Senta 38.68 -16
37.87   3 Martina Pavlović 1Mar02 186/80 TJB 30.6. Sremska Mitrovica 33.20 -17
37.74   3 Jelena Šućur 23Okt93 172/63 NIŠ 7.7. Kruševac 35.61 -13
31.61   3 Iva Biljić 23Sep00 173/68 NBG 19.5. Beograd/Va 33.92 -17
31.55   3 Zorica Stanić 30Sep02 180/80 P45 2.6. Sremska Mitrovica 30.26(800g)-17
30.82   4 Milica Božić 02   MLZ 2.6. Sremska Mitrovica 26.80 -17
30.42   2 Miona Ilijević 31Maj03 169/60 KRU 20.5. Kruševac bez rezultata
Bacanje kladiva/ Hammer Throw            
60.09   1 Aleksandra Ivanović 2Jul95 167/82 CZB 10.6. Beograd/Va 61.12 -17
   58.98   1          Ivanović       17.6. Sremska Mitrovica  
   58.87   1          Ivanović       1.7. Beograd/Va  
   58.42   1          Ivanović       8.7. Kruševac  
   58.22   1          Ivanović       20.5. Beograd/Va  
   57.30   3          Ivanović       26.5. Tampere/FIN  
   57.23   1          Ivanović       7.4. Sremska Mitrovica  
   55.16   1          Ivanović       31.3. Sremska Mitrovica  
42.89   2 Lola Rujević 12Apr01 183/105 VNS 17.6. Sremska Mitrovica 35.19 -17
41.94   2 Ivana Hajdu 23Apr99 170/77 VNS 31.3. Sremska Mitrovica 43.15 -17
41.41   2 Aleksandra Pavlović 3Jul99   CJB 10.6. Beograd/Va 39.35 -17
40.12   5 Danijela Živković (Radaković) 21May81 174/74 NIŠ 8.7. Kruševac 52.80 -04
36.09   4 Tamara Pavlović 21Avg03 165/57 CJB 17.6. Sremska Mitrovica 36.63 -17
Bacanje kladiva/ Hammer Throw 3kg            
47.70   1 Tamara Pavlović 21Avg03 165/57 CJB 10.6. Beograd/Va 43.63 -17
42.10   2 Lola Rujević 12Apr01 183/105 VNS 3.6. Sremska Mitrovica 43.27 -16
Bacanje koplja/ Javelin Throw            
56.35   1 Marija Vučenović 3Apr93 172/70 SSM 14.7. Sremska Mitrovica 58.58 -17
   55.55   1          Vučenović       30.6. Novi Sad  
   54.63   1          Vučenović       7.7. Kruševac  
53.60   1 Tatjana Mirković (Jelača) 10Avg90 178/76 CZB 26.5. Tampere/FIN 64.21 -14
53.36   1 Atina Kamasi 30Okt97 174/57 VNS-5 28.4. Pullman/USA 52.32 -17
   52.04   2          Mirković       7.7. Kruševac  
   50.28   9A          Mirković       10.3. Leiria/POR  
49.48   2 Ivana Djurić 26Avg01 168/56 ESP 21.6. Istanbul/TUR 41.59 -17
48.20   2 Ksenija Cerović 28Jan99 179/67 VNS 16.6. Sremska Mitrovica 45.59 -17
44.31   1 Sara Stanimirović 16Jun00 180/75 SSM 7.4. Sremska Mitrovica 39.92 -16
42.80   3 Tamara Šuša 11Feb99 185/79 VNS 16.6. Sremska Mitrovica 43.42 -17
42.07   2 Dina Ćosić 12Avg98 176/62 CZB-3 6.4. Coral Gables/USA 50.25 -16
36.75   2 Zorana Radanović 30Mar99   MSO 9.6. Novi Sad 41.93 -16
36.42   5 Ljubica Kuka 13Jun02   P45 16.6. Sremska Mitrovica bez rezultata
36.30   S Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 22.6. Istanbul/TUR  
35.15   4 Mirjana Dasović 12Sep01 173/85 SSM 31.3. Sremska Mitrovica 37.09 -16
34.77   4 Jelena Šućur 23Okt93 172/63 NIŠ 7.7. Kruševac 35.36 -15
31.19   3 Kristina Petrović 21Feb02   SPB 7.4. Sremska Mitrovica  
31.15   5 Kristina Perišić 18Jan02   MLU 6.7. Priboj  
Bacanje koplja/ Javelin Throw 500gr            
59.69   1 Adriana Vilagoš 2Jan04 175/65 SEN 21.4. Osijek/CRO 55.76 -17
   58.88   1          Vilagoš       7.4. Sremska Mitrovica  
   58.40   1          Vilagoš       12.5. Beograd/Va  
   58.22   1          Vilagoš       28.4. Tiszaujvaros/HUN  
   56.69   1          Vilagoš       2.6. Sremska Mitrovica  
   54.37   1          Vilagoš       19.5. Novi Sad  
51.53   3 Ivana Djurić 26Avg01 168/56 ESP 9.6. Istanbul/TUR 44.05 -17
   51.45   1          Djurić       20.5. Kruševac  
42.91   1 Ljubica Kuka 13Jun02   P45 5.5. Novi Sad 37.46 -17
Bacanje koplja/ Javelin Throw 400gr            
63.80   1 Adriana Vilagoš 2Jan04 175/65 SEN 27.5. Beograd/Va 60.05 -17
   63.03   1          Vilagoš       29.4. Sremska Mitrovica  
   62.73   1          Vilagoš       31.3. Sremska Mitrovica  
   62.37   1          Vilagoš       14.4. Senta  
   57.32   1          Vilagoš       9.6. Novi Sad  
   55.79   1          Vilagoš       1.7. Novi Sad  
Sedmoboj/ heptathlon            
4.586   2 Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 21/22.6. Istanbul/TUR  
      15.56/-1.2 1.63   9.38 28.10/-3.2 / 5.30/+1.6 36.30 2:29.86      
3.983   2 Iva Savić 10Nov98 175/60 P45 12/13.5. Sremska Mitrovica 3.931 -17
      16.06/+0.1 1.49   7.59 27.54/-0.5 4.94/+0.2   24.62 2:28.84      
3.956   1j Lena Lončarević 1Jul00 171/53 P45 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      16.02/-0.2 1.55   7.63 26.94/-0.2 5.06/+0.3   25.47 2:45.90      
3.174   3 Ivana Avdalović 88   PKI 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      18.83/+0.1 1.31   8.82 27.42/-0.5 4.45/+0.9   18.86 2:43.27      
Sedmoboj mlađe juniorske mere/ Heptathlon youth          
4.858   1 Marina Živković 9Jul01 177/58 PKN 12/13.5. Sremska Mitrovica 4.378 -17
      14.66/+0.1 1.61   11.65 27.77/-0.5 / 5.23/+0.4 34.60 2:25.51      
3.764   2 Lana Dejanić 02   VNS 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      16.80/+0.1 1.46   11.70 28.52/-0.5 / 4.75/+0.3 29.52 2:58.71      
3.673   3 Kristina Petrović 21Feb02   SPB 12/13.5. Sremska Mitrovica  
      18.24/+0.1 1.52   9.21 29.22/-0.5 / 4.77/+0.2 30.03 2:39.94      
1000m hodanje na stadionu pionirke / Track Walk U16          
4:33.32   1 Barbara Stanković 16Jun03   P45 26.5. Beograd/Va  
4:35.71   2 Mina Stanković 23Jan06   P45 26.5. Beograd/Va  
4:36.58   3 Bjanka Dobrosavljević 25Nov03   KRU 26.5. Beograd/Va  
4:46.46   4 Anja Nedeljković 24Maj04   KRU 26.5. Beograd/Va  
4:56.89   5 Jelena Vasiljević    04   TAP 26.5. Beograd/Va  
1km hodanje na putu pionirke / Road Walk U16          
4:40.3   1 Barbara Stanković 16Jun03   P45 1.4. Bor  
4:54.6   2 Mina Stanković 23Jan06   P45 1.4. Bor  
3000m hodanje na stadionu/ Track Walk            
14:38.22   1 Danica Gogov 15Sep96 166/53 PIR 8.7. Kruševac  
14:47.30   2 Tijana Savićević 22Dec94   NIŠ 8.7. Kruševac  
5000m hodanje na stadionu/ Track Walk            
27:20.78   1 Marija Papović 7Jun00   DUL 19.5. Beograd/Va  
28:15.68   2 Rebeka Stanković 28Okt01   P45 19.5. Beograd/Va  
5 km hodanje na putu/ Road Walk            
23:12   4 Dušica Topić 11Jan82   NIŠ 9.6. Simnas/LTU 24:52+ -17
24:55   1 Danica Gogov 15Sep96 166/53 PIR 1.4. Bor 25:41 -17
26:40   2 Tijana Savićević 22Dec94   NIŠ 1.4. Bor 25:50 -17
27:01   6 Marija Papović 7Jun00   DUL 27.5. Hlohovec/SVK  
28:46   4 Jelena Ivković 11Jan90   NIŠ 1.4. Bor 26:43 -17
28:46   5 Jovana Milosavljević 21Jan98   VLS 1.4. Bor 26:43 -17
28:50   10 Rebeka Stanković 28Okt01   P45 14.4. Ečka  
29:46   6 Sanja Stanković 14Jun93   NIŠ 1.4. Bor  
10 km hodanje na putu/ Road Walk            
51:05 + 7 Dušica Topić 11Jan82   NIŠ 8.6. Alytus/LTU 49:41+ -17
57:09   6 Marija Papović 7Jun00   DUL 14.4. Ečka bez rezultata
+ - prolazno vreme u dužoj trci / intermediate time (+'' - takmičar nije završio trku / competitor dnf)    
20 km hodanje na putu/ Road Walk            
1:42:36   6 Dušica Topić 11Jan82   NIŠ 8.6. Alytus/LTU 1:39:14 -17
1:49:29   5 Danica Gogov 15Sep96 166/53 PIR 14.4. Ečka 1:45:53 -17
1:51:22   6 Tijana Savićević 22Dec94   NIŠ 14.4. Ečka 2:00:53 -17
5 km na putu/ Road Run            
18:06   1 Vida Medić 20Okt92   SMD 16.6. Kula 18:35.53 -17
18:34   3 Jasmina Pruginić 24Mar98   JSU 14.4. Järfälla/SWE  
19:06   2 Tijana Kabić 84   HMK 16.6. Kula  
19:26   3 Katarina Pohlod 29Jul88 153/48 FGNS 16.6. Kula  
10 km na putu/ Road Run            
34:48   1 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 25.5. Petrovac na Mlavi 35:35 -17
36:55   2 Nevena Jovanović 6Nov88 167/49 CZB 25.5. Petrovac na Mlavi 37:38 -17
37:56   4 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/47 CZB 16.6. Kula 39:01 -15
38:14   3 Nataša Ćulafić 26Maj86   PBG 25.5. Petrovac na Mlavi 37:25 -17
39:56   10 Nora Trklja 10Avg89   CZB 16.6. Kula 39:44 -16
40:27   4 Verica Djordjević 27Avg88   SMD 25.5. Petrovac na Mlavi  
40:49   5 Ivana Živković 15Avg90 167/57 OAK 25.5. Petrovac na Mlavi  
40:53   11 Aleksandra Marinkov 19Mar87 161/49 DIP 16.6. Kula  
Polumaraton/ Halfmarathon            
1:14:32   1 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 18.3. Kruševac 1:19:03 -16
   1:15:08   1            Simović       1.4. Jagodina  
   1:15:35   3            Simović       12.5. Banja Luka/BIH  
   1:16:30 + 11            Simović       22.4. Warszawa/POL  
1:17:36   1 Olivera Jevtić 24Jul77 174/52 MLU 13.5. Varna/BUL 1:09:18 -02
1:22:36   3 Nevena Jovanović 6Nov88 167/49 CZB 21.4. Beograd 1:24:02 -16
1:22:41   2 Nataša Ćulafić 26Maj86   PBG 18.3. Kruševac 1:23.54 -17
1:24:44   4 Biljana Cvijanović 20Jan88 167/54 CZB 21.4. Beograd 1:24.00 -17
1:24:46   5 Sladjana Stamenković 24Jun96 158/47 CZB 21.4. Beograd  
1:25:06   3 Ana Subotić 18Nov83 171/51 JIV 1.4. Ostrog/MNE 1:14:59 -09
1:26:47   7 Nora Trklja 10Avg89   CZB 12.5. Banja Luka/BIH 1:24:44 -16
1:29:27   5 Verica Stanković 27Avg88   SMD 18.3. Kruševac  
+ - prolaz u maratonu              
Maraton/ Marathon              
2:44:26   1 Olivera Jevtić 24Jul77 174/52 MLU 18.3. Limassol/CYP 2:25:23 -03
2:46:04   9 Teodora Simović 27Okt93 165/48 NPZ 22.4. Warszawa/POL 2:41:47 -17
3:08:26   1 Nora Trklja 10Avg89   CZB 1.4. Jagodina 3:01:59 -17
3:09:18   2 Biljana Bursać 85   CZB 1.4. Jagodina 3:12:39 -17
3:13:26   3 Ksenija Bubnjević 7Nov81 177/63 CZB 1.4. Jagodina 2:55:03 -12
Read More